جاذبه های گردشگری گرجستان

  • تصاویری از جاذبه های گردشگری گرجستان واقع در کشور گرجستان

  • تصاویری از جاذبه های گردشگری گرجستان واقع در کشور گرجستان

نام : جاذبه های گردشگری گرجستان
کشور: گرجستان
شهر : تفلیس

دیگر مکانهای دیدنی تفلیس (0) :

کلید واژه ها :

,

جاذبه های گردشگری تفلیس

کلیسای صخره ای معروف گرجستان در ردیف 2 بناهای صخره ای باور نکردنی جهان قرار گرفت.
 
کلیسا صخره ای  که در قرن 5 م در منطقه ایمرتی گرجستان ساخته شده است 40 متر بالاتر از تپه های منطقه برروی صخره ای ساخته شده است .بالای این صخره در حدود 150 متر مربع مساحت دارد . در حال حاضر برای گردشگران پله هایی از آهنین برای دیدن از کلیسا تعبیه شده است .ماکسیم ، کشیش 60 ساله در این کلیسا زندگی می کند و هر 2 هفته یک بار برای تامین مایحتاج زندگی به پایین می آید

پیــــــــــــــست اســـــــکی بـاکـــوری یـــــانــــی

Bakurriyani
باکوری یانی  منطقه ای است بسیار زیبا پوشیده از درختهای صنوبر نزدیک  شهر  بورجومی  است   ، این منطقه زیبا بواسطه ارتفاع  بالا از سطح دریا و شیبهای متنوع  اهمیت زیادی برای اسکی بازان و علاقه مندان این رشته ورزشی دارد.
ارتفاع این منطقه از سطح دریا 1700 متر  است.
اطراف این منطقه پوشیده  از جنگل های زیبا میباشد  که عمدتان از درختان صنوبر پوشیده شده  ، این پیست در  37 کیلومتری شهر بورجومی واقع گردیده.
منطقه  مورد نظر اسکی که از امکانات بسیار زیادی برخوردار است منطقه ایست به نام کوه تا که ارتفاع این منطقه 2200 متر  از سطح دریا است.
آب و هوای این منطقه قاره ای و به واسطه نزدیک بودن به دریای سیاه رطوبت نسبتا بالاست . این منطقه زمستانهای سرد  همراه با بارش برف زیاد وجود دارد . و تابستانهای طولانی و گرم دارد . بارش سالنه برف  734 میلی متر است . عمق متوسط برف 64 سانتی متر میباشد..

تورهای مرتبط